RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Фаррелл Вільямс запускає лінію косметики для догляду

13 листопада 2020

Фаррелл Вільямс запускає універсальну лінію косметики для догляду за шкірою. Назва лінії Humanrace втілює загальну місію бренду: «Humanrace Skincare не робить різниці за расою або статтю. Ми створюємо для людей і Humanrace підкреслює це», — написав Вільямс у пресрелізі.

Фаррелл УильямсВільямс Фаррелл 

Вільямс працював над створенням лінії для догляду разом з дерматологом, докторкою медицини Оленою Джонс, яка спостерігає його вже впродовж 20 років. До лінійки Humanrace ввійшли три основні продукти: очищувальний засіб з рисовим порошком, відлущувальний засіб з ферментами лотоса і зволожувальний крем. Кожен продукт веганський, екологічно чистий, не містить 1300 заборонених в Європі інгредієнтів і призначений для відлущування й зволоження шкіри.

Humanrace Skincare

У межах своєї обіцянки зробити Humanrace доступною для всіх Вільямс додав шрифт Брайля на паковання для людей з порушеннями зору. Паковання продуктів виготовлено на 50% з переробленого пластику.

Humanrace Skincare

«Ваше обличчя — це результат вашого духу, — каже Вільямс. — Важливо піклуватися про свою шкіру, а також знаходити час для себе щодня». Продукція буде доступною в продажу тільки на сайті humanrace.com з 25 листопада.

засоби по догляду · косметика · Фаррелл Уильямс ·

Ще в розділі Догляд

Популярне