
Пора зав’язувати: tie-dye — модний принт цього літа
Неймовірно популярний у 60-70-х роках XX століття принт tie-dye (дослівно — «зав’яжи-пофарбуй») залишається на світових подіумах ось уже впродовж кількох років. Цього сезону дизайнери знову продемонстрували свої варіації на тему й переформатували тренд під себе: наприклад, прикрасивши цим принтом брючні костюми з двобортними піджаками, як у колекції Alexander McQueen, строгі сорочки, стилізовані зі шкіряним total look, як на показі Berluti, і взуття, як у Études.
Історія особливої технології вузликового фарбування тканини досить давня, але свою тріумфальну ходу Європою tie-dye почав з Америки, де його популяризували представниками хіпі, які називали його «сіборі» — терміном, запозиченим з японської мови. Наприкінці 60-х за прикладом трендсетерів, начебто Джо Кокера й інших зірок музики та кіно, фарбувати стали майже все: і футболки, і джинси, і куртки.

Під час минулого Тижня моди на вулицях модних столиць цей принт також був помітним і яскравим. Крім психоделічно оздоблених футболок, гості вибирали культовий «варений» денім, одягаючись у джинсовий total look, спортивні джогери пастельних кольорів і сорочки із заходом, доповнені масивними ланцюжками або головними уборами.
Ще в розділі Чоловічий стиль
Популярне

Найкращі квітчасті сукні весна-літо 2021

Головні взуттєві тренди сезону весна-літо 2021

Пастельні відтінки в колекціях весна-літо 2021

Історія кохання Джастіна і Хейлі Біберів у світлинах

Наймодніші весняні жакети

Streetstyle: як одягаються модні жителі Мілана

Наймодніші сережки сезону весна-літо 2021

5 культових фільмів з Гав'єром Бардемом

Неонові відтінки в колекціях весна-літо 2021

По-новому: 5 альтернативних рецептів млинців

Светри з V-подібним вирізом у колекціях весна-літо 2021

Що насправді означає 8 березня
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.