Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Секрет майстерності: еволюція стилю Ленні Кравіца

26 травня 2021

Американському виконавцю, композиторові й актору Ленні Кравіцу сьогодні сповнюється 55 років. За багаторічну кар’єру він не словом, а ділом довів незаперечну істину: у питаннях чоловічого стилю нікому не дозволено порушувати модні й гендерні межі так, як це роблять справжні рок-зірки.

Ленні Кравіц на церемонії вручення нагород MTV Video Music Awards, 1988

Кравіц порушив їх всі сповна. Хто ще може так хвацько й переконливо носити двобортні костюми з атласними вилогами й комбінезони з пір’ям марабу, прикрашати себе перловими нитками й сотуарами, вдягати велику в’язану сітку, золоті черевики на підборах і туго обтислі шкіряні штани? І водночас уславитися абсолютним секс-символом для кількох поколінь жінок.

Ленні Кравіц і Сінтія Горретт на церемонії вручення премії American Music Awards, 2000

Ленні Кравіц розуміється на ефектних речах. У 90-х він носив сорочки з короткими рукавами в «бабусин» квітчастий принт і чорні шкіряні плащі в стилі «Матриці», а в нульових хизувався в хутряних пальтах і штанах з екзотичної шкіри. З віком пристрасті вщухли, але виконавець вірний своєму андрогінному стилю. Мало хто вміє, наприклад, носити субтильні чорні костюми Saint Laurent, як це робить Кравіц. Усім, хто не зміг уміститися в литі двійки авторства креативного директора Дому Ентоні Ваккарелло, лишається тихо заздрити.

Ленні Кравіц з дочкою Зої на показі Saint Laurent, лютий 2020

Останнім часом саме в такому чорнішому за чорний вбранні можна побачити Кравіца на червоних килимових доріжках. Зазвичай на світські раути його супроводжує інша муза Дому — уже доросла дочка, актриса й співачка Зої Кравіц. Команда Saint Laurent має бути щаслива: вродливішу пару, ніж ця сім’я, годі й знайти. З нагоди круглої дати ми зібрали галерею знакових образів вічно молодого іменинника.

Лени Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц
Ленни Кравиц

музыканты · В своем стиле ·

Ще в розділі Vogue Man

Популярне