Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найяскравіші перевтілення Едді Редмейна на екрані

06 січня 2022

Може здатися, що Едді Редмейн з’явився нізвідки, коли виграв премію «Оскар» у 2015 році за роль Стівена Гокінга, але він був моделлю й актором понад 10 років, перш ніж став лауреатом премії Американської кіноакадемії. Театральні здібності британського актора з ранніх років сприймалися в індустрії з повагою й захватом. Його виразна манірність і прониклива гра у фільмах роблять його персонажів автентичними й незабутніми, що дало йому змогу стати одним із найпопулярніших акторів свого покоління.

Алекс у фільмі «Читаючи думки»

У центрі сюжету фільму «Читаючи думки» історія 17-річного хлопця, який звинувачується у вбивстві свого сусіда по кімнаті. Під час допитів психіатра всі таємниці обвинуваченого починають виливатися, як вода з-під крана, потенційно наражаючи на небезпеку не тільки його самого, а й оточення. Редмейн феноменальний у ролі 17-річного Алекса — він так майстерно входить в образ і проживає кожну мить на екрані, що зміг на ранніх етапах своєї кар’єри заявити про себе як про чудового актора.

Едді Крізер у фільмі «Провінціалка»

Фільм «Провінціалка» оповідає про молоду дівчину Лулу (Хлоя Грейс Морец), якій бракувало уваги в родині, тож вона вирішила втекти. У дорозі Лулу зустрічає Едді (Едді Редмейн) і Гленду (Блейк Лайвлі), які відіграють найбільш значущі ролі в її історії втечі. Редмейн у стрічці грає небезпечного, пораненого, божевільного, вразливого й розбещеного мешканця півдня, спраглого любові — одна з найкращих його ранніх ролей. Він легко демонструє різноплановість свого героя за допомогою простих жестів, промовистих поглядів і вдалих реплік.

Стівен Гокінг у фільмі «Всесвіт Стівена Гокінга»

Бракне слів, щоб описати видатний виступ Редмейна в ролі Стівена Гокінга. Коли йому поставили діагноз БАС і дали лише шість місяців життя, Стівен Гокінг, тоді ще наївний студент Кембриджу, прагне максимально використати відведений йому час і здивувати світ. Астрофізика в тому вигляді, у якому ми її знаємо сьогодні, стала можливою завдяки невтомним і невпинним зусиллям доктора Гокінга з проведення емпіричних досліджень і популяризації предмета. Редмейн в образі вченого викликав співчуття й щастя водночас, демонструючи несамовите бажання жити. Ця робота, безумовно, кваліфікується як видатне досягнення десятиліття й зараховує Редмейна до найталановитіших акторів у світі.

Ейнар Вегенер / Лілі Ельбе у фільмі «Дівчина з Данії»

Редмейн майже ввійшов в історію, коли його другий рік поспіль номінували за провокаційну роль Лілі Ельбе, однієї з перших жінок, які перенесли операцію зі зміни статі. Попри те, що він програв гідному Леонардо Ді Капріо, виступ Редмейн був одним з найкращих торік. Актор майстерно демонструє перехід персонажа від маскулінності до фемінності, вражаючи усвідомленістю і розумінням теми.

Ньют Саламандер «Фантастичні звірі та де їх шукати»

Редмейн, можливо, виграв роль усього життя, втіливши Ньюта Саламандера у франшизі «Фантастичні звірі та де їх шукати». На екрані актор втілює чарівника-письменника, який приїздить до Нью-Йорка з валізою, набитою дивними тваринами. Він віртуозно використовує свою манірність й демонструє на екрані боязкого дивака, що ідеально доповнює чарівний світ Дж. К. Роулінг.

Эдди Редмэйн · кино ·

Ще в розділі CULTURE

Популярне