Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перезавантаження: нова чоловіча колекція KSENIASCHNAIDER

25 січня 2022

У межах флорентійської виставки Pitti Uomo український бренд KSENIASCHNAIDER представив спеціальний проєкт — OFFLINE MULTIPLAYER MODE 3.0.

Від часу виходу попередньої чоловічої колекції KSENIASCHNAIDER минув майже рік. Антон Шнайдер узяв паузу, щоб створити новий дроп і переглянути свою філософію «дизайн без дизайну». «Чому дизайнери мають щось робити, якщо своєю роботою вони не додадуть нового бачення в культуру?» — на це запитання Антон відповів за допомогою нового дропу. У новій колекції Шнайдер порівнює одяг з оновленим софтом. За його словами, люди потребують оновлень точно так само, як і технології. У такий спосіб нова колекція бренду RELOAD стала символом чистої функціональності, ультимативності та позасезонності у світі моди. Вона створена для комфорту, а не заради тренду.

У третій чоловічій колекції KSENIASCHNAIDER і далі працює з вінтажним одягом та переробляє його в нові предмети одягу. Цікавинкою дропу стали перероблені спортивні костюми, які пошили зі спортивного одягу, знайденого на київських секондгендах.

Читайте також:

KSENIA SCHNAIDER · Украинские дизайнеры · чоловіча мода · мужской стиль ·

Ще в розділі BRAND

Популярне