RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Матьє Блазі — новий креативний директор Bottega Veneta

15 листопада 2021

Настав час дизайнерові Матьє Блазі опинитися в центрі уваги з Bottega Veneta. Після несподіваного відходу креативного директора Деніела Лі минулого тижня, Блазі, який тривалий час був правою рукою Лі в Bottega Veneta, тепер обійме головну посаду в бренді.

За плечима 37-річного паризького дизайнера робота для Raf Simons, Maison Martin Magiela і Céline. Перш ніж стати правою рукою Деніела Лі в Bottega Veneta на посаді директора з питань дизайну у 2020 році, Блазі співпрацював з Рафом Сімонсом у Calvin Klein як віцепрезидент з питань дизайну жіночого та чоловічого одягу з 2016 по 2019 рік. Свою першу колекцію для Bottega Veneta Блазі представить у лютому 2022 року.

Генеральний директор Bottega Veneta Лео Ронгоне схарактеризував Блазі як «надзвичайно талановитого», додавши: «Призначення Матьє ще більше підвищить актуальність нашого бренду в сучасному світі й пришвидшить наше зростання, зберігаючи водночас цінності, що лежать в основі Bottega Veneta».

Bottega Veneta ·

Ще в розділі Бренд

Популярне