VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бренд LITKOVSKAYA розробив форму для персоналу ЦУМу

03 грудня 2020

Київський ЦУМ у колаборації з українським брендом LITKOVSKAYA представив нову форму для стилістів-консультантів і касирів універмагу — ця співпраця започаткувала серію спільних проєктів з українськими дизайнерами в наступних сезонах.

 
 

До форми персоналу ЦУМу завжди були високі вимоги — особливої уваги надавали фасонам, тканинам і колористиці. Сьогодні стандарти ще вищі, адже якісна форма — невіддільний складник корпоративної культури, що забезпечує успішний і ефективний робочий процес. «Уніформа завжди щось більше, ніж одяг для роботи — це знак розрізнення, символ, самоідентифікація — у житті ми всі так чи інакше приходимо до особистої уніформи, створюючи власний стиль. Працюючи над колаборацією, ми вирішили зробити акцент на функціональних деталях, перетворивши практичні елементи на декор», — коментує Ліля Літковська, дизайнерка бренду LITKOVSKAYA.

Під час розроблення нової форми команда ЦУМу була залучена в усі процеси, і в результаті створено унікальний стиль — комплект із шести одиниць для стилістів-консультантів і сет з п’яти одиниць для касирів універмагу.

LITKOVSKAYA · ЦУМ ·

Ще в розділі ЦУМ

Популярне