
Арнольд Шварценегер звернувся до росіян. Його слова вражають
Американський політик, актор і спортсмен Арнольд Шварценеггер звернувся до росіян з палкою промовою. Відкритим лишається питання: чи хтось з тих, кому вона адресована, прислухається.
"Трапляються такі моменти, коли не можна мовчати, – сказав Арнольд. – Я знаю: ваш уряд каже вам, що це війна для денацифікації України. Це неправда. Україна – країна, президент якої – єврей. Україна не починала цієї війни. Її почали не націоналісти й не нацисти. Панівні кола в кремлі почали її.
"Минулого тижня 141 держава ООН проголосувала за визнання росії агресором і закликала до негайного виведення російських військ. Світ відвернувся від росії внаслідок її дій в Україні. Цілі квартали зруйновані російською артилерією та бомбами, включно з дитячою лікарнею та пологовим будинком. Майже 3 мільйони біженців – переважно жінки, люди похилого віку та діти – залишили свою країну. Ще більше намагаються поїхати. Це гуманітарна криза.
Внаслідок своєї жорстокості росія тепер ізольована від світової спільноти.
Крім того, вам не кажуть правди й щодо наслідків цієї війни щодо самої росії. З важким серцем я говорю вам, що тисячі російських солдатів убиті. Величезну кількість російської техніки знищено або покинуто. Російські бомби, що падають на мирних громадян, завдали руйнування, що розгнівали світ. До такого ступеню, що було введено найжорсткіші глобальні економічні санкції в історії".
Шварценеггер додав, що російський уряд бреше не лише своїм громадянам, а й солдатам: "Декому сказали, що їх вітатимуть як визволителів". Але насправді, додав політик та актор, – українці завзято захищають свої землі та свої родини.
Наприкінці цієї емоційної промови Арнольд Шварценеггер сказав: "Коли я бачу, як з-під руїн дістають маленьких дітей, мені здається, що я дивлюся документальну стрічку про страхіття Другої світової, а не сучасні новини.
"Хочу спитати уряд у кремлі: навіщо ви жертвуєте людьми заради своїх амбіцій?".
Ще в розділі NAME
Популярне

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

Що таке рукав'янка, або як виглядають найгарніші вишиванки

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

22 архівні фото Шер, які розкривають її стиль

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Історія однієї речі: куртка-косуха

Щоденник пам’яті: весілля принца Гаррі й Меган Маркл у деталях

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.