RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Зимовий сезон: Zhilyova Lingerie представили новий кампейн

30 листопада 2021

Український бренд Zhilyova представив новий кампейн, що присвячений зимовому сезону й натхнений природою, недосяжними засніженими горами, а також історією жіночого альпінізму.

У зніманні представлені бестселери бренду й моделі з попередніх колекцій Nebula, Ex Machina, GG і ἀποκάλυψις, а також нові комплекти, аксесуари й перші моделі майбутніх колготок з принтом.

 

Кампейн розкриває тему розмаїття світу природи й непідробну красу нашої планети: контраст між тонкою сітчастою білизною й жорсткими міцними мотузками показує все розмаїття структур. Великої уваги бренд надав альпіністкам. Історія першої жінки, яка підкорила 1975 року гірську вершину, неабияк надихнула Zhilyova на знімання. За допомогою проєкту лейбл демонструє силу, що лежить в основі світогляду й фізичного вишколу альпіністок.

 

Zhilyova порушують питання усвідомлення жінкою своєї сили, прагнення до безмежжя й досягнення будь-якої мети, а також заявляють про важливість утечі з небажаного полону для здолання будь-якої вершини.

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне