VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Несамовитий вітер: Walter Van Beirendonck Menswear весна-літо 2019

21 червня 2018

Як корабель назвеш, так він і попливе. З вибором назви «Дикий вітер» («Wild Is the Wind») для своєї нової колекції, бельгійський дизайнер, безсумнівно, влучив у ціль. А як інакше? Адже Волтер Ван Бейрендонк – людина, якій є, що сказати. Речі, що нагадують скелет, сорочки з принтами ослів і птахів, топи зі слоганами «Trans Human», «Hell to the Liars» і «Riot» – у кожної його моделі є якийсь прихований сенс або ж зовсім очевидний меседж.

Walter Van Beirendonck Menswear весна-літо 2019
Walter Van Beirendonck Menswear весна-літо 2019

Деконструкція рясніла, починаючи з першого образу, складеного з укороченого лимонно-жовтого жилета з тасьмою і патчами. На одному з них була зображена вигадана строката істота з написом «люблячий інопланетянина», а на іншому: «Це всього лише історія / це не реально / не турбуйся / щасливий кінець існує». Тасьма, яка присутня майже у всіх одиницях лінії, часто наштовхувала на думки про фетишизм. У стилі марки Walter Van Beirendonck кожна деталь була тонко обробленою. Особливо цікавий вигляда мали плащі, костюми і бомбери.

Walter Van Beirendonck Menswear весна-літо 2019
Walter Van Beirendonck Menswear весна-літо 2019

Всю колекцію можна перегляти тут

дизайнер · коллекции · Париж · Неделя мужской моды в Париже · Неделя моды в Париже ·

Ще в розділі Бренд

Популярне