Таємні знаки: лукбук Lake Studio осінь-зима 2017/18

25 липня 2017

Натхненням для роботи над осінньо-зимовою колекцією Lake Studio став манускрипт Войнича: таємничий кодекс, написаний в XV столітті невідомим автором на мові, так і не розшифрованій досі.

Lake Studio осінь-зима 2017/18

Рукопис був проілюстрований зображеннями неіснуючих в природі квітів і рослин, які послужили основою принтів та вишивки в колекції. «Ми хотіли провести паралель між манускриптом і дівчиною, - кажуть дизайнери Lake Studio Анастасія Рябоконь і Олеся Кононова, - Внутрішній світ жінки так само складно розгадати, як і суть цього загадкового рукопису».

Lake Studio осінь-зима 2017/18

Силуети

До колекції увійшли шовкові сукні міді, двосторонні сукні-піджаки з оксамитового жаккарду, знакові для бренду сукні-халати, корсети з акцентом на лінії стегна, жакети зі зміщеною лінією плеча і легкі пальта, розшиті вручну. Доповненням стали ватяні куртки, топи з оксамиту, сукні з об'ємними рукавами і подовжені шовкові блузи з комірами-стійками, що є відлунням естетики раннього Відродження.

Кольори й фактури

При створенні колекції використовували тканини різних фактур: шовк, шерсть Каді й Альпака, двосторонній жаккард, оксамит і штучне хутро. Палітра колекції варіюється від сірого, зеленого і блакитного до молочного, пурпурового, блідо-коричневого, бежевого і золотого.

Lake Studio осінь-зима 2017/18

Знімала лукбук у новій колекції Юлія Полященко, стилістом виступив Юрій Жуйков, за макіяж та зачіски відповідали Анастасія Мехеда й Максим Куликов відповідно.

Читайте також: 

Мiсячне сяйво: Христина Бардаш в лукбуці Anouki Resort 2018

Історична довідка: лукбук чоловічої колекції Gucci Resort 2018

лукбук · Lake Studio ·

Ще в розділі Бренд

Популярне