RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Louis Vuitton представили нову сумку LV Pont 9

22 травня 2020

Louis Vuitton представили нову сумку LV Pont 9. Нова модель є втіленням легкого паризького шику й новим символом бренду, що уособлює його прихильність до вишуканої майстерності. Креативний директор Ніколя Жеск’єр присвятив сумку знаменитому мосту Pont Neuf, розміщеному навпроти штаб-квартири Louis Vuitton у Парижі.

На фото: сумка LV Pont 9 у відтінку Noir, сумка LV Pont 9 у відтінку Bleu Orage, сумка LV Pont 9 у відтінку Creme (зліва направо)

Вишуканий закруглений дизайн сумки представлений у гладкій телячій шкірі з переосмисленою версією архівного логотипа Louis Vuitton Circle, уперше представленого в 30-х роках XX сторіччя. LV Pont 9 має елегантний дизайн, два практичні відділення, кишені й нову магнітну застібку. Сумка доступна в декількох колірних рішеннях: елегантному Noir, ніжному Creme, глибокому Summer Gold, рожевому Rose Dahlia й м’якому Bleu Orage.

Сумка LV Pont 9 у відтінку Summer Gold

Сумка LV Pont 9 у відтінку Creme

Сумка LV Pont 9 у відтінку Noir

На фото: сумка LV Pont 9 у відтінку Summer Gold, сумка LV Pont 9 у відтінку Creme, сумка LV Pont 9 у відтінку Rose Dahlia (зліва направо)

Сучасна, але водночас класична сумка LV Pont 9 є вишуканим доповненням у колекції сумок Louis Vuitton. LV Pont 9 можна буде придбати в київському бутику Louis Vuitton з 22 травня.

Louis Vuitton ·

Ще в розділі Бренд

Популярне