RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Levi's і Valentino представили нову колаборацію

29 квітня 2021

Для показу Valentino в Мілані креативний директор бренду П’єрпаоло Піччолі переосмислив класичні джинси Levi's 1969 517, культову модель Levi's, що стала популярною наприкінці 1960-х.

 

У колаборації представлені дві моделі: LEVI'S® VINTAGE 517 (1969) і LEVI'S® RE-EDITION 517, спеціальний ярлик яких було розроблено, щоб відзначити початок модної колаборації. Модель 517 — це оригінальні вінтажні вироби 70-х, доступні в дуже обмеженій кількості, всього 517 штук у всьому світі. Re-edition 517 — нове прочитання оригінального стилю, ексклюзивно виробленого в межах співпраці Levi's із Maison Valentino. Залишаючись вірним культовій моделі, П’єрпаоло Піччолі по-новому представляє джинси, знайомі всім: оригінальний фасон поєднується з такими знаковими елементами Дому, як рюші й мереживо, і гармонійно створює нову концепцію романтики для чоловіків і жінок.

  
 

З 28 квітня обидві моделі ексклюзивно представлені у вибраних бутиках Valentino в усьому світі й на сайті valentino.com.

Valentino ·

Ще в розділі Бренд

Популярне