VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Пробудження природи: колекція KARAVAY весна-літо 2021

31 березня 2021

Класика літнього гардероба у виконанні KARAVAY адаптована до потреб мінливої ​​весняної погоди й міському дрес-коду: звичні силуети класичніші, тканини щільніші, кольори стриманіші. В акуратних, зібраних пропорціях акценти шикуються на перетині трьох тематичних напрямів — традиційного пошиття одягу, актуального недбалого стилю й емоційного фолку.

KARAVAY весна-лето 2021KARAVAY весна-літо 2021

Ірина Каравай продовжує творчий пошук елегантності в новому комфорті, який став нормою урбаністичного гардероба. «Ми стали по-іншому відчувати своє тіло й чутливіше реагувати на його сигнали. Ставлення до комфорту змінилося — вимоги до свободи тіла високі, як ніколи, але водночас відчувається досягнення межі. І ми досліджуємо невловні межі, які увиразнюють тіло й підкреслюють його свободу», — зазначає дизайнерка KARAVAY.

KARAVAY весна-лето 2021KARAVAY весна-літо 2021

KARAVAY весна-лето 2021KARAVAY весна-літо 2021

У концепції Neoclassic, яку бренд утілюватиме впродовж трьох років, Ірина Каравай звертається до традиційних силуетів формального одягу та представляє власний погляд на класичний канон сучасної моди. Речі виготовляють за попереднім замовленням в обмеженій кількості.

KARAVAY весна-лето 2021KARAVAY весна-літо 2021

Колекція складається з 22 предметів у 12 комплектах. Плащі й жакети окреслюють простір навколо тіла, широкі штани й спідниці надають силуету стійкості, сукні та блузи формують затишний кокон. Вибір матеріалів резонує з ідеєю чистоти та зручності: дизайнерка використовує щільну бавовну із захисним покриттям, пластичний льон і ніжний шовк.

KARAVAY весна-лето 2021KARAVAY весна-літо 2021

Після монохрому Black '21 у весняній колекції з’являються теплі відтінки білого, жовтого, рожевого й блакитного. Декоративні елементи обіграють характерний для KARAVAY мотив вінка — одяг прикрашають стрічки й канти, контрастні шви, фактурні ґудзики й квіти. Доповнюють колекцію три нові моделі прикрас із акриловим склом, які підтримують і розвивають у ювелірній пластиці тему цвітіння.

Украинские дизайнеры · KARAVAY · тенденции весна-лето 2021 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне