Капсульна колекція сонцезахисних окулярів Off-White

16 березня 2018

Бренд Вірджіла Абло Off-White, перед показами якого відбувається справжнє стовпотворіння, представив капсульну колекцію сонцезахисних окулярів, яка створена спільно з Sunglass Hut.

Рекламна кампанія Off-White X Sunglass Hut

Абло часто об'єднується з іншими дизайнерами. У нього в портфоліо вже є спільна колекція взуття з Jimmy Choo, колаборації з Nike і Warby Parker, але в сегменті оптики дизайнер проявив себе вперше. "Для мене сонцезахисні окуляри - це невеликий аксесуар, який насправді грає велике значення - людина з його міццю може легко перетворити образ, а бренд - заявити про власну стилістику, підкреслити ДНК, - пояснює Абло свій інтерес до окулярів. - У цій колекції я хотів класичні форми зробити більш сучасними, щоби покупцеві не хотілося забути про ці окулярах в новому сезоні".

Рекламна кампанія Off-White X Sunglass Hut

Створено колекцію в стилі унісекс. До неї ввійшло три моделі окулярів, в яких відчувається естетика ретро, завдяки масивним оправ, але форми при цьому лаконічні й акуратні. Вперше Вірджіл Абло показав їх на Тижні моди в Парижі, що завершився на початку березня.

Off-White осінь-зима 2018/2019

Off-White осінь-зима 2018/2019

Off-White осінь-зима 2018/2019

очки · Off-White ·

Ще в розділі Бренд

Популярне