Game over: колекція Marianna Senchina Resort 2018

20 липня 2017

Нова колекція Marianna Senchina присвячена спорту й іграм у будь-яких проявах. Дизайнерка вплітає в мотиви колекції психологічні ігри й легкі провокації, додає образам деякої театральності, використовує прості і в той же час двозначні назви для колекцій. Сонячний, яскравий, і водночас наділений життєвим досвідом персонаж – таку дівчину Маріанна Сенчіна обрала героїнею нового сезону. 

Marianna Senchina Pre-Spring 2018

Фірмовими речами Marianna Senchina залишаються спідниці і сукні, широкі шорти й сарафани, незамінні у теплий сезон. Прямі брюки з контрастними жовтими й червоними лампасами, а також плащі насиченого пісочного і канаркового відтінків здаються «прикордонними» речами для стилістики бренду: вони водночас і стримані і розслаблені, елегантні й не претензійні. Дизайнерка акцентує увагу на талії, а також за допомогою яскравих квітів і асиметричних шлейок сарафанів – на плечах. 

Marianna Senchina Pre-Spring 2018

У колекції використані легкі, сучасні і технологічні матеріали: льон, натуральна бавовна, плащова тканина. Кольорову гамму складають пастельно-рожевий, блакитний, жовтий, білий і бежевий. Також в колекціях використані квітчасті принти і клітка «віші». 

Читайте також: 

Александра Кутас о том, как покорить Нью-Йорк​ 

Украинка Яна Годня в новой рекламной кампании Stella McCartney​

Украинские дизайнеры · Украинская мода ·

Ще в розділі Бренд

Популярне