Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Основні складові: колекція DZHUS весна-літо 2022

04 вересня 2021

DZHUS представив колекцію весна-літо 2022 на головному подіумі комплексу «Мистецький Арсенал» в межах Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021. Розповідаємо, що український бренд показав у лінійці майбутнього сезону. 

DZHUS весна-лето 2022DZHUS весна-літо 2022

У колекції мультифункціональних речей Ірина Джус іронізує рівнозначно з приводу укорінених стереотипів про зовнішність і навмисного оптимізму сучасних тенденцій. DZHUS зіставляє емансипацію з культом тіла в символічно сексуалізованих силуетах гротескних пропорцій. Ексгібіціонізм співіснує з інтроверсією закритого вбрання. Дизайн гофрованих капюшонів, що нагадує перуки — алюзія на одержимість масової культури волоссям.

DZHUS весна-лето 2022DZHUS весна-літо 2022

DZHUS весна-лето 2022DZHUS весна-літо 2022

У новій колекції DZHUS розбирає на складові традиційні лекала, що забезпечують посадку по фігурі, й інтегрує їхні впізнавані елементи в деталі одягу, що своєю чергою модифікується на сумки й головні убори. Так, затишні об'ємні штани DZHUS за секунди перетворюються на екстравагантну сукню, а архітектурна спідниця, складаючись, трансформується на величезний шоппер.

DZHUS весна-лето 2022DZHUS весна-літо 2022

DZHUS весна-лето 2022DZHUS весна-літо 2022

DZHUS розвиває свою концепцію уніфікованих предметів гардеробу, винаходячи нові способи носити базові, з першого погляду, речі. Ця філософія відображає прагнення бренду втілювати в життя усвідомлений підхід до споживання без обмежень для творчості.

Переглянути всю колекцію DZHUS весна-літо 2022.

Ukrainian Fashion Week · Украинские дизайнеры · Украинская мода ·

Ще в розділі BRAND

Популярне