Savage x Fenty: що потрібно знати про бренд нижньої білизни Ріанни

11 травня 2018

Новина про те, що Ріанна запускає власний бренд білизни з'явилася зовсім недавно в Instagram-акаунті співачки. За декілька годин до офіційного старту продажів Vogue.ua розповідає про всі подробиці першої колекції Savage x Fenty.

Загалом, Savage x Fenty складатимуть 90 одиниць. Це буде не лише нижня білизну, але також піжами, футболки і аксесуари. Ймовірно, виходитиме чотири капсули на рік. Поки що основна лінія названа On the Reg і складається з бра великої гами  відтінків. Колекція U Cute – по-дівочому ніжна лінія, з безліччю мережива. Лінія Damn, навпаки, рішуче сексуальна і в ній є комбідреси, пояси для панчіх і всілякі боді. І, нарешті, для справжніх bad gal Ріанна придумала лінію Black Widow, яку в бренді описують як «ризиковану і ультра-сексуальну».

Фото: Instagram @badgalriri

«Я хочу показати, що нижню білизну можна представляти по-різному, це не обов'язково повинна бути глянцева відретушована картинка. Ми не повинні все життя жити в одному типі білизни, адже так весело грати з ним і експериментувати. Сьогодні можна відчувати себе безтурботною кокеткою, а завтра справжньою фатальною спокусницею. Світ нижньої білизни – це цікаво і ризиковано. Для мене важливо, щоб жінки цінували свою красу і не боялися висловлювати свої бажання та індивідуальність», – поділилася Ріанна.

Фото: Instagram @badgalriri

Як і анонсувала Ріанна раніше, розмірна лінія бренду буде на рідкість обширною. Розміри бра – від 32A до 44DD (вартість від 39 до 59 доларів), нижня частина від XS до 3XL (до 29 доларів). Корсети, комбінезони та халати коштуватимуть від 69 до 99 доларів, а наручники Savage x Fenty обійдуться в середньому від 18 до 29 доларів. Міжнародну доставку планують здійснювати в 210 країн світу.

Рианна ·

Ще в розділі Бренд

Популярне