7 фактів про колекцію Bevza весна-літо 2018

25 жовтня 2017

Світлана Бевза влаштувала в Києві re-see колекції сезону весна-літо 2018, яку вперше показала на початку вересня на Тижні моди в Нью-Йорку, а потім повезла до Парижа. Vogue.ua дізнався кілька цікавих фактів про нову колекцію дизайнера.

Світлана Бевза
Колір

Світлану Бевзу нерідко називають королевою білого кольору, проте в новій колекції він грає не головну роль, а мирно сусідить з пляшковим, червоним, сірим і гірчичним. "Нью-Йорк любить колір, - пояснює дизайнер. - Але при цьому мені самій хотілося попрацювати з чимось новим. Бренду Bevza в минулому році виповнилося 10 років й наші клієнти знають, як ми працюємо з білим - хотілося показати їм і наш інший бік".

Денім

"У цій колекції я вперше працювала з денімом, - розповідає Бевза. - Нам хотілося підсилити образ дівчини Bevza, зробити його більш жорстким, і денім відмінно нам для цього підійшов. Мені особисто дуже подобаються ці джинси з високою талією. При близькому розгляді стає видимою їх незвичайна конструкція з чотирма швами, завдяки якій вони мають ідеальну посадку".

Квадрат

Квадрат став головною формою, яку використовувала Світлана Бевза в колекції. Його можна розглянути як у крої штанів і джинсів, так і суконь. Наприклад, квадратні і грубі, на перший погляд, рукави під час примірки ніжно спадають хвилями на плечі.

Прикраси

Головною прикрасою колекції Bevza весна-літо 2018 стала сережка у вигляді великого кільця, яку створила ювелір Саскія Дієз. "З Саскією ми познайомилися близько близько півтора року тому і так вийшло, що стали клієнтками одна одної. У мене є окуляри її авторства, вона замовляє одяг Bevza. Саскія - німкеня і їй дуже близький наш мінімалістичний стиль, тому зайві слова нам були не потрібні. Прикраса вийшла дуже в стилі бренду - проста, та з родзинкою. В основному кільці є ще маленьке, через яке можна протягнути пасмо волосся".

Світлана Бевза

Бронежилети

Червоною ниткою в колекції Світлани Бевзи проходять і трагічні події, що відбуваються на сході України. На згадку про українських солдатів, що захищають зараз українські землі там, вона створила серію речей, натхнених бронежилетами. В руках дизайнера вони перетворилися на топи й сукні. "Моя мова - це мова моди, і тільки з її допомогою я можу привернути увагу світу до того, що відбувається в моїй країні", - пояснила дизайнер.

Взуття

"Цю пару можна носити чотирма способами, - показує Світлана Бевза червоні босоніжки на гумках. - Це дуже зручно й практично, а головне - не нудно ". Представлена ця модель у колекції в декількох відтінках - чорному, білому й червоному.

Світлана Бевза

Вибір байєрів

Нью-йоркські та паризькі байєри понад усе, за словами Світлани Бевзи, оцінили темно-гірчичний плащ. "Вони кажуть, що це абсолютно самодостатня річ. Вона в міру ефектна для стритстайла, але при цьому практична в звичайному житті", - додала дизайнерка.

Світлана Бевза

Також байєри відзначили базові речі на зразок еластичних бежевих топів з акцентом на грудях, вечірній блок і пластиковий плащ, що нагадує про обгортковий папір для побутової техніки.

Читайте також:

Ніжний захист: BEVZA весна-літо 2018 показ в Нью-Йорку

BEVZA · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне