Початок часів: нова колекція De Beers

21 липня 2018

Ювелірний бренд De Beers представив колекцію Високого ювелірного мистецтва Diamondlegends, присвячену 150-річчю відкриття алмазного потенціалу Південної Африки. 1866 року 15-річний Еразмус Якобс знайшов алмаз Eureka 21.25 карат (через 12 років, до слова, створили компанію De Beers, яка володіла більшою частиною копалень в країні). 1967-го De Beers передали його народу Африки – діамант гранування «подушка» 10.73 карат зберігається в гірничо- рудному музеї Кімберлі, а заради презентації приїхав в Париж – вже вдруге: після відкриття 1867-го його показували на міжнародній Паризькій виставці.

Колекція Diamondlegends представлена 4 парюрами, які на різні лади обігрують символіку діамантів – від їх походження внаслідок вулканічних струсів до метафор кохання. Парюра Cupid зібрана з білих діамантів огранки «принцеса» і «маркіз»: овальні маркізи, як крила купідона, пурхають над квадратними принцесами. Особливо ефектний вигляд прийом має в асиметричних сережках-кафах. Кольє прикрашають два діаманти дивовижних відтінків: сіро-зелений і оранжево-коричневий.

Парюра RA відповідає за блискучу сонячну сутність алмазів (звідси ім'я єгипетського бога Сонця) – в ній використані камені максимально насиченого відтінку vivid yellow. Кольє Celestia – данина легенді про те, що ці камені – сльози богів: краплі презентують огранки круглі і грушоподібні. Не схожий вигляд має кольє Vulcan загальною вагою 173 карати. Якось бог Вулкан висік іскру, через яку на Землі відбулося виверження вулкана, і разом з лавою з землі вихлюпнулися алмази. Важливість легенди відображає підбір каміння. До традиційної рив'єри з 133 білих фасетних діамантів кріпиться знімна частина – дві нитки з 40 неогранованих алмазів семи рідкісних відтінків, від пурпурового до медово-коричневого.

Текст: Тетяна Соловей

драгоценные камни · украшения · ювелирный Дом · De Beers ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне