RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Конструктивізм: колекція Yulia Yefimtchuk+ х Bigotre

26 березня 2019

Український дизайнер Юлія Єфимчук представляє спільну колекцію з молодим японським брендом аксесуарів Bigotre.
 

Нові моделі стали частиною сезонної колекції бренду з токійською пропискою, створеного 2017 року. Це варіація класичних для Bigotre форм, доповнених фірмовими написами рубаним шрифтом червоного кольору, і які нагадують про естетику радянського конструктивізму. «Праця – це доцільна свідома діяльність людини, спрямована на задоволення потреб!».

Кампейн спільної колекції зняла київська арт-група Gorsad Kiev, відома далеко за межами України вмінням «донести настрої і смак молодості» у своїх роботах.

«Співпраця з японським брендом сумок Bigotre трапилася випадково, в Instagram нас зацікавив їх продукт, дизайн, ідеї і стиль. Виникло бажання співпрацювати, створити разом аксесуар, який би доповнював сезонну колекцію. Ми зв'язалися з ними, запропонували свої ідеї, і їм все сподобалося. Вдався гарний результат, який задовольнив обидві сторони. Завдяки творчому колективу Gorsad, який креативно поставився до зйомки, нам вдалося створити цікавий візуальний ряд продукту», – каже дизайнер.

аксессуары · коллекции · Украинская мода ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне