RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Справа в дрібницях: головні прикраси сезону

24 квітня 2020

Хоч яким ефектним є образ, закінчити його й грамотно розставити акценти допоможуть прикраси. Уміло підібрані сережки, каблучки, браслети й підвіски елегантно привернуть увагу оточення. Про найстильніші прикраси сезону на вулицях модних столиць — у матеріалі vogue.ua.

Сережки

Цього сезону всю славу забрали собі масивні, незвично й складно виготовлені сережки різних металів: моносережки, сережки-торочки, асиметричні й геометричні.

Але, мабуть, повноправними переможцями можна вважати перлинні сережки й кафи, різноманітність форм яких дійсно вражає.

Ланцюги

Масивні золоті й срібні ланцюги прямо з 90-х також не залишилися осторонь: модниці з охотою віддавали перевагу великим кільцям, які й стали центром уваги всього образу.

Каблучки й браслети

Головним принципом стилізації цих прикрас на вулицях модних столиць стало гасло «Більше — краще»: мікс з браслетів і каблучок різної довжини й товщини має ефектний і стильний вигляд. А каблучки-печатки, що повернулися в моду, — один із символів чоловічої моди бурхливих 90-х — стали справжнім must have в wish-листі жінок. 

украшения · тенденции весна-лето 2020 ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне