VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Cartier співпрацюватимуть з The Lion's Share Fund

28 вересня 2020

25 вересня 2020 року провідний ювелірний Дім Cartier долучився до The Lion's Share Fund — безпрецедентної ініціативи, що об’єднує бренди, захисників природи й споживачів для спільного подолання глобальної кризи довкілля, біорізноманіття та клімату. Інноваційний фонд під егідою Програми розвитку ООН спільно з об’єднанням компаній і партнерів ООН прагне інвестувати понад 100 мільйонів доларів на рік упродовж наступних п’яти років, щоб зупинити втрату біорізноманіття планети. Цю акцію фінансують бренди-учасники, що спрямовують 0,5% своїх медіаінвестицій щоразу, коли образ тварини фігурує в їхній рекламі.

Cartier х The Lion's Share Fund

«Краса світу природи завжди була джерелом натхнення і творчості для позачасових речей Cartier, — сказав Сіріл Віньєрон, президент і головний виконавчий директор Cartier International. — Як громадяни цього світу, ми вважаємо своїм обов’язком захищати його біорізноманіття та впливати на збереження дикої природи. Це означає, що Cartier підсилить підтримку таких інноваційних проєктів, як The Lion's Share Fund, і об’єднає зусилля для збереження світової природної спадщини задля майбутніх поколінь».

Cartier х The Lion's Share Fund

Cartier х The Lion's Share Fund

Cartier х The Lion's Share Fund

Cartier ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне