RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відбудеться перформанс Туринського сучасного балету BTT

20 червня 2019

До Києва приїжджає балет ВТТ (Balletto Teatro di Torino). 28 червня на Сцені 6 в Довженко-центрі покажуть спектакль Concept #1. Експериментальна трупа з 6 танцівників виступить під електронну музику українського дуету Ptakh_Jung у супроводі арфістки Федеріки Мальяно.
 

Заснована в 1970-і балетна трупа ВТТ славиться вмінням поєднувати класичну школу балету, імпровізацію і техніки сучасного танцю. У послужному списку трупи – робота з хореографом Дімітрісом Папаїоанну, танцювальними колективами Batsheva Dance Company (Ізраїль), Akram Khan Company (Великобританія), Carolyn Carlson Dance Company (Франція).

 

У Києві вони покажуть спільний проект з українськими електронниками Антоном Дегтяревим і Володимиром Бабушкіним (Ptakh_Jung), не менше захопленими експериментами на стику класики і сучасної музики.

За словами творців, Concept #1 – варіації на тему творчості, що відображаються на рівні форми: кожен новий спектакль не повторює попереднього. Музиканти досліджують власну творчу матрицю і видозмінюють постановку.

Крім вистави, танцівники проведуть серію майстер-класів для великої аудиторії.  

балет ·

Ще в розділі Театр

Популярне