RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Національна опера відкриває новий сезон

10 серпня 2021

Національна опера відкриває новий театральний сезон. Він стартує напередодні Дня Незалежності — 18 і 19 серпня, і запропонує глядачам твори української класики — оперу Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» (18 серпня) і балет Михайла Скорульського «Лісова пісня» (19 серпня).

З інших цікавих постанов у серпні — «Мадам Баттерфлай» з Лілією Гревцовою і Валентином Дитюком; «Лебедине озеро» у постанові Валерія Ковтуна з участю Ольги Голиці й Станіслава Ольшанського та оперно-балетний вечір, що складається з двох одноактних спектаклів — опери «Служниця-пані» Перголезі й балету «Шехеразада». У «Служниці-пані» головну партію виконає сопрано Сніжана Чахоян, а в «Шехеразаді» на сцену вийде прима-балерина Національної опери Анастасія Шевченко.

На новий сезон театр має великі плани. За словами художнього керівника Національної опери України Петра Чуприни, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру 29 вересня виконають «Реквієм» Верді під орудою маестро Рікардо Муті. 29 жовтня в концертному виконанні відбудеться прем’єра містичної опери французького композитора Жака Оффенбаха «Казки Гофмана». «Повномасштабну постанову цього твору плануємо здійснити на нашій сцені наприкінці сезону, із залученням режисера Тоні Палмера, з яким підготовча робота триває вже близько року, — розповідає Петро Чуприна. — Також 21—23 жовтня триватиме Всеукраїнський фестиваль балету. Ну а нову версію опери «Травіата» Дж. Верді в постанові Анатолія Солов’яненка буде представлено ​​26 листопада».

Ще в розділі Театр

Популярне