RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Катерина Кухар та Олександр Стоянов на репетиції балету «Лісова пісня»

15 жовтня 2019

З 16 по 19 жовтня в Національній опері України відбудеться фестиваль Ballet Open Space. Його ініціатори – прем'єри театру Катерина Кухар та Олександр Стоянов, а серед учасників – артисти з міланського La Scala, паризької Opera Garnier і New York City Ballet. Напередодні події vogue.ua відвідав репетицію однієї з найбільш очікуваних постановок – «Лісової пісні».
 

«Лісова пісня» – діамант національної класичної хореографії. Цю постановку можна побачити всього двічі на рік: на відкритті і закритті сезону, тому відвідати її в межах фестивалю Ballet Open Space – обов'язково.

Танці, костюми, декорації, музика Михайла Скорульського – весь балет пронизаний українським характером. Катерина і Олександр танцюють головні партії; при цьому вперше в українському класичному спектаклі виступають артисти з інших світових театрів – це Петра Конті і Еріс Нежа з міланського La Scala.

Щодо модерної частини фестивалю, то, за словами танцівників, найбільше варто очікувати балет Touch of Illusion. Катерина і Олександр впевнені, що глядач закохається в цю постановку як мінімум тому, що це ледь не єдиний спектакль, в якому відразу братимуть участь 30 солістів Національної опери України.
 

Всього в межах Ballet Open Space виступлять 14 зірок світового балету. Таким чином організатори намагаються не лише зацікавити місцевого глядача, а й привабити іноземного. «Поштовхом до створення фестивалю стало наше бажання зробити так, аби люди з інших країн хотіли прилетіти до нашого театру і подивитися світові прем'єри. Як літають до Лондона, Парижа чи Відня», – каже Олександр.

 

балет ·

Ще в розділі Театр

Популярне