RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що треба знати про театральний фестиваль «Сім» в UNIT.City

07 червня 2021

З 7 по 13 червня в UNIT.City пройде масштабний театральний open-air «Сім». На фестивалі покажуть сім вистав від українських театрів — від академічних до експериментальних і відверто провокаційних. Організатори кажуть: всі вистави об’єднані темою пошуку відповідей на актуальні для сучасної людини питання — самореалізація, життя в миті, гармонія у стосунках з іншими людьми, а також пошук власного місця у світі.

Розповідаємо докладніше про спектаклі, що беруть участь у фестивалі:

«Лавр», Майстерня Олени Лазович

7 червня

Виставу поставлено за знаменитим романом «Лавр» Євгенія Водолазкіна 2012 року, який розповідає історію про травника, що зцілює людей. «Це історії не просто про шляхи святого лікаря в середньовіччі, це історія про шлях кожного з нас. До самого себе. Через випробування, розставання, відстані, втрату, служіння, віру й багато чого іншого».

«Механічний апельсин», Дикий театр

8 червня

«Механічний апельсин» — нова вистава Дикого театру, створена за мотивами всесвітньо відомого роману Ентоні Берджеса, який 1971 року увічнив Стенлі Кубрик своїм знаменитим фільмом. Спектакль ми побачимо в постанові дуже яскравого українського режисера Максима Голенка.

«Ніколи не дзвони мені, кохана», Чорний квадрат

9 червня

Театр «Чорний квадрат» славиться своїми відвертими спектаклями — і цей не виняток. Ця постанова порушує питання про те, як виникає кохання і як його зберегти, і автори обіцяють, що в спектаклі буде багато одкровень.

«Білка, яка прожила 100 років», театр «Золоті ворота»

10 червня

Головна героїня цієї вистави дуже любила спостерігати за білками в парку в центрі Стокгольма. Все XX століття вона вчилася любити й відпускати тих, кого полюбила, вчилася приймати себе й оточення. Хтось сприймав її, а хтось просто не помічав, що вона існує. Її життя здається маленьким і незначним у масштабі подій цілого століття, але хіба так буває, щоб чиєсь життя було неважливим? Цей спектакль — сентиментальна, затишна, весела та зворушлива історія тривалістю в 100 років. У головній і єдиній ролі — неймовірна актриса Віталіна Біблів.

«Сім розгніваних джентельменів», театр «Актор»

11 червня

Автори називають цю виставу антифеміністичною комедією. За сюжетом, у нареченого з незрозумілих причин зривається весілля, і всі гості вирушають на пошуки справедливості...

«Усі найкращі речі», Театр драми і комедії на лівому березі

12 червня

Одна з найяскравіших постанов театру на лівому березі. В основі вистави — п’єса «Every brilliant thing» сучасного англійського драматурга й режисера Дункана Макміллана. Він створював її разом зі своїм товаришем, британським коміком Джоном Донаг’ю, і розробив цей текст у звичному для себе жанрі стендапу, що мало величезний успіх.

У постанові одного з найвидатніших режисерів сучасної України Тамари Трунової цей сюжет перетворюється на зворушливу, динамічну й комічну історію. Зі сцени її розповідає видатна актриса Олеся Жураковська.

«Швейк», театр Франка

13 червня

Вистава «Швейк» — вільна інтерпретація знаменитого роману Ярослава Гашека «Пригоди бравого вояка Швейка». Багато в чому вона стала можливою завдяки двом акторам: Богданові Бенюку та Анатолію Хостікоєву. Саме їхній багаторічний творчий тандем надихнув на створення вистави про чоловічу дружбу, доброту й людяність. «Швейк» — одна з найпопулярніших вистав театру.

Докладніше про фестиваль читайте за посиланням

Ще в розділі Театр

Популярне