RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Відкриття ресторану Not Only Fish

05 лютого 2019

Promotion

У Києві відбулося гучне відкриття нового ресторану Not Only Fish, за запуском якого – холдинг Bulldozer Group, що займається ресторанами в Гонконзі, США і Дубаї.

Ресторан Not Only Fish

Головну ідею ресторану можна ємко і красномовно описати всього двома словами – смачно і красиво. Вишукана, але, при цьому, проста їжа тут поєднується з грамотним дизайном і запальними танцями, ще однією візитною карткою Not Only Fish. За кухню ресторану відповідає шеф-кухар Олександр Алфимов, який запропонував несподіване і свіже рішення – об'єднати японську класику з перуанськими мотивами. Підтримує його експериментальний підхід і шеф-бартендер Олег Якобенко, за коктейлями якого вже їде весь Київ.

Ресторан Not Only Fish

Вечірка на честь відкриття вдалася яскравою та веселою. Її головним музичним гостем стала співачка Tayanna, а серед перших гостей Not Only Fish були: Ірина Горова, Соня Плакидюк та Іванна Онуфрійчук.

Ще в розділі Ресторани

Популярне