RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем’єра: «Гора» — новий кліп The Hardkiss

02 квітня 2020

Група The Hardkiss випускає актуальний як ніколи сингл «Гора» — пісню про останній шанс на виживання для людства. Цей трек — логічне продовження співпраці групи й фонду WWF Україна, у межах якого музиканти підтримують ініціативу «Вільні річки України». Разом з треком «Гора» група презентує відео, зняте в згорілому лісі під Києвом.

Відео відкривається цитатою перського поета-суфія XIII століття Джалаладдіна Румі про те, що зроблене завжди повернеться до нас у відповідь. «Ця історія про планету й природу, про те, який невитравний і жахливий слід ми залишаємо після себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — Перший куплет я написала, коли восени в Києві стояв сильний смог. Я подумала, який же світ ми залишимо дітям? У світлі останніх подій, фраза з пісні «народилися сильними, а стали вразливими» знайшла новий сенс. Нині всі ми отримали шанс, побувши в ізоляції, зрозуміти себе. Тепер маємо час подумати й нарешті усвідомити — ми не боги».

 

Про знімання кліпу розповідає його режисер Мітті Місюра: «Ми знайшли найреалістичніші локації, які підкреслюють історію-антиутопію, де вирує вогонь поза контролем. Згорілий ліс під Києвом — це наслідок, а маленький хлопчик слідом — надія». Нагадаємо, що нині The Hardkiss готується до великого шоу «Десять», присвяченого десятиріччю групи. Концерт відбудеться 29 травня 2021 року на НСК «Олімпійський», квитки вже у продажу.

Фото: Андрій Максимов і Ян Сталевський

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне