VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Косатка»: новий кліп гурту The Hardkiss

19 лютого 2020

«Косатка» – сингл з нового альбому гурту The Hardkiss, який вийде наступного року. Новий трек вдався ліричним і камерним; як кажуть самі музиканти, це історія про мрії і можливості.

Пісню The Hardkiss написали в новорічну ніч під гітару. «Косатка» – це не просто пісня, це стан, занурення. Це розповідь людини, яка хоче побачити світ іншими очима, поглянути на речі з іншого боку. Побути кимось іншим, наприклад, косаткою, – розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. – У кожного з нас, на відміну від тварин, стільки можливостей, але, на жаль, використовуємо ми їх так рідко».

Символічно, що разом з прем'єрою треку гурт оголошує про свою співпрацю зі Всесвітнім фондом природи WWF Україна. Музиканти підтримують програму фонду "Вільні річки України. Let it flow!". Вона передбачає вивчення і збереження природного стану цінних заплав річок, демонтаж застарілих гребель і дамб для відновлення русел річок, шляхів міграції та місць нересту риб.

Фото: Андрій Максимов

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне