Кліп ONUKA увійшов в шортлист Berlin Fashion Film Festival

12 червня 2018

12 і 13 липня в Берліні оголосять переможців Berlin Fashion Film Festival  одного з головних фестивалів fashion-фільмів в світі. У шортлист фестивалю цього року потрапив кліп української групи ONUKA: відео Vidlik боротиметься за головний приз фестивалю в категорії «Найкраще музичне відео». Серед конкурентів ONUKA  Кеті Перрі та австралійський музикант Ry X. Кліп представлений в чотирьох номінаціях, інші: «Найкращий новий артист», «Художник-постановник» і «Стайлінг».

Відео на трек Vidlik з однойменного міні-альбому, який лідер групи Ната Жижченко присвятила Чорнобилю, презентували в квітні 2016. Кліп зібрав більше 4 мільйонів переглядів на YouTube, а сам альбом очолив європейські чарти iTunes. Кліп зняла режисер Анна Бурячкова, а продакшеном займалася студія Radioaktivefilm, які знімали відео для Coldplay, Foals і Paloma Faith. За стиль і мейк-ап відповідала команда Patoka Studio і ERTEQOOB.

Кадр з кліпу Vidlik

«Прекрасно, коли робота української команди отримує визнання за межами нашої країни. Знайти себе в шортлисті Berlin Fashion Film Festival – ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку» – розповідає лідер гурту Ната Жижченко.

музыканты · Видео ·

Ще в розділі Музика

Популярне