Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 жіночих подкастів про життя, кохання і розчарування

08 серпня 2020

Демі Мур запустила подкаст про секс Dirty Diana, перший випуск подкасту Мішель Обами вже доступний на Spotify, психотерапевт Естер Перель записує зустрічі зі своїми клієнтами на диктофон і випускає їх у подкасті How's Work?, а блогер Емма Чемберлен веде особистий аудіощоденник Anything Goes. Ці та ще кілька подкастів змушують замислитися і переосмислити себе, докладніше про них розповідає vogue.ua.

Какие подкасты слушать.Photo: Getty Images
Anything Goes от Эммы Чемберлен

Емма Чемберлен — популярна в США YouTube-блогерка, яка запустила свій подкаст Anything Goes у форматі особистого щоденника. Основна спрямованість подкасту — міркування на популярні повсякденні теми, на кшталт відносин з батьками, впевненості в собі, вигоряння і розмов про майбутнє. Але є і окремі рубрики, де Емма відповідає на запитання чи дає поради. Кому слухати цей подкаст? Усім. Особливо батькам дітей-підлітків і підліткам, які мають багато запитань, мало відповідей і сповнені бунтарського духу.

Unlocking Us от Брене Браун

Подкаст Unlocking Us від письменниці і соціологині Брено Браун про емоції і життя в соціумі. В описі подкасту Браун написала: "Я хочу, щоб цей подкаст вийшов справжнім і чесним. Щоб у ньому були очевидними вся магія і увесь жах того, що означає бути людиною". Письменниця переважно спілкується зі знаменитими гостями, як-от Різ Уізерспун і Керрі Вашингтон, з якими обговорювали серіал "І всюди тліють пожежі". Але бувають також сольні випуски і розмови у форматі "запитання-відповідь".

Why Won’t You Date Me? от Николь Байер

Назва подкасту промовиста: тут обговорюють побачення, романтику, любовні складнощі і радості. Засновниця і ведуча подкасту Ніколь Байєр разом зі своїми запрошеними гостями (це коміки, друзі і не тільки) обговорює їхнє особисте життя і намагається розібратися у своєму, щоб відповісти на одне запитання: вона розумна, смішна і дружелюбна, так чому ж вона самотня?

How’s Work? от Эстер Перель

Естер Перель — психотерапевт, що спеціалізується на міжособистісних стосунках. У своєму подкасті How's Work? Перель зачіпає невидимі проблеми, які впливають на створення бізнесу і здорової робочої атмосфери. У межах подкасту до неї на сесії приходять засновники компаній, колеги по роботі, розлучені пари, які продовжують працювати разом, і люди, які так і не знайшли "роботу мрії". З огляду на те, що під час розмови зачіпаються особисті теми, а запитання ведучої можна практикувати у власному житті, слухати учасників стає удвічі цікавіше.

Dirty Diana от Деми Мур

Демі Мур стала продюсеркою і ведучою подкасту Dirty Diana. Подкаст присвячений розумінню сексу і сексуальності. Якоюсь мірою, це розповідь про те, як жінки замовчують свої сексуальні бажання і фантазії, побоюючись видатися не тими, ким їх звикло сприймати суспільство. Сміливий особистий подкаст про одну з найважливіших сфер у житті кожного.

Деми Мур · Риз Уизерспун ·

Ще в розділі LIFE

Популярне