Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший погляд: трейлер фінального сезону «Вбиваючи Єву»

03 лютого 2022

Минуло майже два роки з моменту виходу останньої серії третього сезону «Вбиваючи Єву» — у якій Вілланель (Джоді Комер) і Єва Поластрі (Сандра О) стояли на Тауерському мості та з тугою дивилися одна на одну... Ми дуже скучили — і ось нарешті Вілланель і Єва повертаються: творці серіалу представили трейлер четвертого сезону, який виходить 27 лютого і стане останнім.

У шанувальників серіалу залишилося безліч запитань. Чи побачить Єва знову свого колишнього чоловіка Ніко (Овен Макдоннелл)? Чи дізнаємося, що сталося між Кенні (Шон Делані) і Костянтином (Кім Боднія)? І невже дочці останнього, кмітливій садистці Ірині (Юлія Лагодинська), теж судилося стати вбивцею? Трейлер нового сезону починається з того, що Вілланель відвідує сеанс терапії з Мартіном, експертом-психопатом, якого грає Аділь Ахтар, і зізнається, що не припиняла вбивати, попри всі свої спроби змінитися. Тим часом ми бачимо, як спалахують пристрасні стосунки між Євою (Сандра О) і героєм Роберта Гілберта Юсуфом, якого Variety описує як «харизматичного колишнього військового, який працює, щоб допомогти Єві в її мстивій місії».

 

Ті, хто вже оплакував відхід Вілланелі з екранів, мають утішитися тим фактом, що нині розробляють низку спінофів для розширення всесвіту Killing Eve. Чи будуть вони зосереджені на другорядних персонажах — протеже Вілланелі? Дізнаємося вже цього року.

Ще в розділі CINEMA

Популярне