RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Все, що відомо про другий сезон серіалу «Ейфорія»

17 грудня 2019

Хоч серіал «Ейфорія» має лише один сезон, його вже називають гідною заміною культового шоу 1990-х «Моє так зване життя». HBO підтвердив, що серію продовжили на другий сезон, а vogue.ua розповідає, що про нього відомо.

Зендая в серіалі «Ейфорія»

Чи повернеться героїня Зендаї у другому сезоні? Схоже, що так: акторка з ентузіазмом повідомила новину в Twitter, коли вперше оголосили, що шоу повернеться з другим сезоном у липні: «Буквально щойно отримала дзвінок. Не можу навіть висловити подяку за вашу підтримку серіалу. Вау!». Залишається сподіватися, що улюбленці фанатів Джулс (Гантер Шефер), Лексі (Мод Апатоу) і Кет (Барбі Феррейра) також повернуться в шоу разом Алексою Демі, яка грає Медді.

Барбі Феррейра в серіалі «Ейфорія»

Що відбуватиметься в другому сезоні? Поки рано говорити точно, але Феррейра дражнила можливістю продовження LGBTQ+ лінії в інтерв'ю New York Times: «Я гадаю, що Кет трохи квір, але можливо це тільки з мого погляду». Феррейра також сказала, що їй хотілося б побачити Кет, «яка приймає погані рішення», що звучить як задум для перспективного сезону.

Хантер Шефер у серіалі «Ейфорія»

Скільки може тривати серіал? Незважаючи на те, що шоу повертається з другим сезоном, не варто очікувати, що воно триватиме вічно. «Ну, персонажі вчаться в старшій школі, тому сюжет може розвиватися до тих пір, поки вони її не закінчать», – заявив президент HBO Кейсі Блойс у липні. У зв'язку з цим, є припущення, що «Ейфорія» триватиме три сезони.

Алекса Демі в серіалі «Ейфорія»

Коли повертається серіал? Прем'єра другого сезону «Ейфорії» відбудеться на каналі HBO 2020 року, про що стало відомо 16 грудня, коли мережа випустила список релізів майбутніх шоу. Але серія поки не оголосила конкретну дату релізу, тому слідкуйте за оновленнями.

сериал ·

Ще в розділі Кіно

Популярне