RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Вечно танцующий человек»: як відбулася прем’єра фільму про MONATIK

02 червня 2021

1 червня в Києві пройшов допрем’єрний показ фільму «Вечно танцующий человек» — документальної стрічки про музиканта MONATIK і його шлях до успіху. Для презентації фільму MONATIK і його команда вибрали незвичний формат: гості зустрілися біля Палацу Спорту, надягли навушники й вирушили в подорож на НСК «Олімпійський», де рівно два роки тому, 1 червня 2019 року, MONATIK зібрав свій перший стадіон і відіграв розкішне шоу «LOVE IT ритм». Своєрідний імерсивний пролог, під час якого всі отримали змогу відчути те, що відчували перед концертом на Олімпійському артист і його команда, розробив театр uzahvati.

Дмитро Монатик і alyona alyona

«Вечно танцующий человек» — зворушливе, смішне, чесне кіно про людину, яка не боїться мріяти, незважаючи ні на що. Його режисер Артем Григорян мав безпрецедентний доступ до Монатика, його команди й сім’ї: до фільму ввійшло інтерв’ю з мамою артиста й бабусею; спогади друзів дитинства Дмитра, разом з якими він, 14-річний підліток, заснував у Луцьку брейк-гурт; унікальні кадри з весілля Дмитра й Ірини Монатиків, рідкісні зворушливі відео з дітьми пари та багато іншого. Робота над фільмом тривала два роки, а його вихідною точкою став саме концерт на стадіоні «Олімпійський» у 2019 році.

 Надя Дорофєєва і Володимир Дантес

Першими фільм побачили друзі MONATIK — alyona alyona, DOROFEEVA, Володимир Дантес, Гарік Корогодський, Валерія Гузема, Ірина Горова, Катерина Осадча, Позитив, Іван Фролов, Єлизавета Юрушева, Сабіна Мусіна. Під час фільму багато хто не стримував сліз, а презентація закінчилася аж за північ.

Иван Фролов, Ирина Горовая, Дмитрий и Ирина Монатик
Alyona Alyona
Надя Дорофеева
Елизавета Юрушева
Валерия Гузема, Тимур Фаткулин
Кристина Шомина
Алексей Прищепа
Гарик Корогодский
Ирина Монатик
Дмитрий Монатик
Полина Неня
Владимир Дантес

«Вечно танцующий человек» можна побачити в прокаті з 3 по 9 червня, ексклюзивно в мережі кінотеатрів «Оскар».

Ще в розділі Кіно

Популярне