VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві пройде ювілейний кінофестиваль «Молодість»

19 березня 2021

З 29 травня по 6 червня в Києві пройде ювілейна 50-а «Молодість». Цього року фестиваль відбудеться в модному гібридному форматі — онлайн і офлайн. Про це на першій пресконференції розповів художній керівник фестивалю Андрій Халпахчі.

Фільмом-відкриттям фестивалю стане особлива для українського кіно стрічка — «Вавілон XX» Івана Миколайчука, яка 1979 року здобула приз на 10-му фестивалі «Молодість». Вибір фільму-відкриття пов’язаний з тим, що цього року Україна святкує 30-річчя своєї незалежності, і саме українське кіно буде у фокусі майбутнього фестивалю.

«Вавілон XX»

Головною локацією кінофестивалю стане кінотеатр «Жовтень», частина кінопоказів також відбудеться просто неба — під аркою Дружби народів. На додачу до вже звичних для глядача конкурсних програм, як-от міжнародний конкурс, національний, короткометражний, альтернативний конкурс, програма «Sunny Bunny» (вона присвячена фільмам з ЛГБТ-тематикою), на нас чекають нововведення — наприклад, уперше на кінофестивалі з’явиться конкурс документального кіно. Крім кінопоказів, «Молодість» готує для глядача багато цікавого: у центрі Довженка триватиме велика виставка, присвячена 100-річчю від дня народження легендарного режисера Федеріко Фелліні.

Fedoriv Agency, креативний партнер 50-го кінофестивалю, представив нову айдентику «Молодості». Основна мета — візуально розділити фестиваль як подію і компанію, яка її організовує. На новий шрифт (до речі, «Молодість» тепер має власний шрифт) і айдентику фестивалю ви точно звернете увагу, коли побачите їх у місті.

Головним модним дизайнером став бренд FROLOV. «Молодість, молодь і кінематограф завжди були моїми головними джерелами натхнення під час створення колекцій FROLOV, — розповів на пресконференції Іван Фролов. — Я досі пам’ятаю, як із захватом бігав на покази „Молодості“, уявляючи себе одним з героїв фільму „Мрійники“ Бертолуччі. Потім прокрадався на сеанс і сидів на східцях у повністю переповненому залі! А сьогодні я щасливий стати головним модним дизайнером ювілейного 50-го кінофестивалю „Молодість“».

Кинопремьера ·

Ще в розділі Кіно

Популярне