RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Премія «Оскар» ввела нову номінацію

09 серпня 2018

Американська кіноакадемія оголосила про три важливі зміни в премії «Оскар»: скорочення трансляції до трьох годин, встановлення більш ранньої дати самої церемонії і, найголовніше, додання нової категорії – «Видатний популярний фільм».

«Видатний популярний фільм»

«Видатний популярний фільм» – перша нова категорія "Оскара" за 17 років. Попередньою була поява категорії «Найкращий анімаційний фільм» 2001 року. Критерії висунення на нову номінацію будуть означені найближчим часом. Критики жартують, що настільки обтічна категорія введена, щоб 2019 року обов'язково нагородити "Чорну пантеру" – один з найгучніших фільмів за коміксами за останні років десять. І, загалом, нагороджувати фільми,  які подобаються глядачам, але, зазвичай, залишаються поза увагою академіків.

Тригодинна телепередача

Церемонії вручення нагород будуть скорочені з чотирьох до трьох годин заради комфорту глядачів, яким, на думку академіків, нудно дивитися церемонію кілька годин. Час трансляції скоротиться завдяки тому, що нагороди в деяких номінаціях вручатимуть під час рекламних пауз.

Перенесення дат трансляції

З 92-ї церемонії «Оскар» транслюватимуть на кілька тижнів раніше. Так, 92-а  церемонія перенесена аж на 9 лютого 2020 року, з раніше анонсованого 23 лютого. 91-й «Оскар» відбудеться 24 лютого 2019 року.

знаменитості · кино · Оскар 2018 ·

Ще в розділі Кіно

Популярне