RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Трейлер нового костюмованого серіалу «Позолочене століття»

15 грудня 2021

HBO представили трейлер масштабного історичного серіалу «Позолочене століття» — від творців «Абатства Даунтон». Одну з ключових ролей у серіалі грає зірка серіалу «Секс і місто» Синтія Ніксон, а вийде серіал уже 24 січня 2022 року. Події серіалу відбуваються в Нью-Йорку в 1880-ті.

Головна героїня «Позолоченого століття» — Меріан, яка переїжджає із сільської Пенсильванії до богемного Нью-Йорка після смерті батька. Дівчина живе зі своїми багатими тітоньками (Синтія Ніксон і Крістін Баранські) й намагається звикнути до життя у великому й галасливому Нью-Йорку. Тітоньки Меріан вхожі до аристократичних кіл і ніяк не можуть змиритися з фактом, що на зміну аристократам приходять промисловці — і настає нова доба. Роль Меріан виконує дочка Меріл Стріп, 30-річна актриса й модель Луїза Джейкобсон.

 

Згідно із синопсисом, головною інтригою серіалу виявиться справжня війна між аристократами й промисловцями. «У пошуках нового життя Меріан випадково опиняється залученою в соціальну війну між однією з її тіток, спадкоємицею старих грошей, і її неймовірно багатими сусідами, безжальним залізничним магнатом і його амбітною дружиною. Світ стоїть на порозі нової, сучасної епохи, а що зробить Меріан — дотримуватиме усталених правил поведінки в суспільстві чи прокладатиме власний шлях..?»

Автор серіалу — британський режисер і сценарист Джулліан Феллоуз, який подарував світу «Абатство Даунтон». Чи вдасться новому серіалу стати таким самим гітом, побачимо зовсім скоро.

Ще в розділі Кіно

Популярне