VOGUE UA CONFERENCE

Шарліз Терон поправилась на 23 кг заради ролі у фільмі "Таллі"

21 квітня 2018

Актриса Шарліз Терон, як завжди, готова на все заради хорошого кіно. 20 квітня в світовий прокат вийшла комедія "Таллі" – в ній ми побачимо Шарліз Терон зовсім іншою. В інтерв'ю виданню Entertainment Weekly актриса зізналася, що заради ролі втомленої матері трьох дітей Таллі набрала – не мало! – 23 кілограми, і що це була одна з найскладніших ролей в її житті.

Шарліз Терон в новому образі

"Я просто хотіла відчути те, що відчуває ця жінка – і мені здалося, якщо я наберу вагу, нас це зблизить", – пояснює актриса свої мотиви. У підсумку шлях до "нової фігурі" зайняв три місяці. "Я буквально прокидалася о другій годині ночі і з'їдала тарілку холодних макаронів з сиром. Я ковтала їх. У перші три тижні було весело відчувати себе дитиною, яка потрапила в магазин солодощів. Було весело снідати фаст-фудом і запивати все це двома молочними коктейлями. Але потім стало не смішно. Раптово мені набридло їсти все підряд і це перетворилося в роботу. Я ставила будильник на другій годині ночі, щоб поїсти».

 
 
Кадри з фильму "Таллі"

Актриса зізнається, що поправилася настільки, що її діти подумали, що вона вагітна. Шлях назад до звичної фігури зайняв рік: "Я довго не могла схуднути. В 42 ваги позбавитися складніше, ніж в 27. Це була довга подорож тривалістю рік. Пекло!". Шарліз Терон зізнається, що протягом цього року відчувала дискомфорт під час публічних заходів – на прес-конференціях і зустрічах з журналістами – тому що не всі були в курсі, що набрала вагу вона саме заради кіно.

Нагадаємо, що 2003 року актриса вже проводила подібний експеримент заради фільму "Монстр" – і тоді отримала за роль жінки-серійної вбивці Елін Войрнес "Оскара".

знаменитости · Кинопремьера · Шарлиз Терон ·

Ще в розділі Кіно

Популярне