Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший погляд: Джулія Робертс у серіалі "Повернення додому"

30 червня 2018

Уже цієї осені канал Amazon представить новий серіал  психологічний трилер "Повернення додому", головну роль в якому зіграє Джулія Робертс. Режисер проекту  Сем Есмайл, який працював над популярним серіалом "Містер Робот". Джулія Робертс, з свого боку, не тільки зіграє в проекті, а й спродюсує його.

Джулія Робертс в серіалі "Повернення додому"

Героїня Джулії Робертс  соціальний працівник на ім'я Гайді, яка служить в секретній урядовій організації і допомагає солдатам реабілітуватися після війни. "Повернення додому"  фактично документальна історія. Серіал знятий на основі популярних в США серії подкастів порталу Gimlet Media. Подкасти присвячені соціальним питанням і основані на інформації з підслуханих розмов, сеансів психотерапії і телефонних дзвінків. Для телебачення матеріал адаптували автори подкастів, журналісти Міка Блумберг і Елі Горовіц.

"Повернення додому"

Для Джулії Робертс це особливий проект: вона майже не знімається в серіалах, виняток становить лише проект "Звичайне серце" на каналі HBO  міні-фільм про активістів, які намагаються привернути увагу до проблеми СНІДу в 1980-ті роки. Також в "Поверненні додому" з'явиться Сісі Спачек, відома за фільмами «Керрі», «Пустки» та «Прислуга», і Боббі Каннавале  виконавець головної ролі в «Вінілі» Мартіна Скорсезе.

"Повернення додому"

Джулия Робертс · сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне