RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Новий фільм про Джеймса Бонда б’є рекорди касових зборів

04 жовтня 2021

Новий фільм про Джеймса Бонда «Не час помирати» нині перевершує всі сподівання з міжнародних касових зборів і в такий спосіб потрапляє в історію.

Дэниел Крейг в фильме «Не время умирать»Деніел Крейг у фільмі «Не час помирати»

«Не час помирати» з Деніелом Крейгом у ролі британського таємного агента, як і багато інших фільмів, опинився в скрутній ситуації через COVID-19. Початковий випуск стрічки був запланований на квітень 2020 року, і це був перший великий голлівудський фільм, що відклав прем’єру через пандемію. Реліз переносили кілька разів — спершу на листопад 2020 року, потім на квітень 2021 року і, нарешті, наприкінці вересня відбулася світова прем’єра картини.

Леа Сейду и Дэниел Крейг в фильме «Не время умирать»Леа Сейду й Деніел Крейг у фільмі «Не час помирати»

«Не час помирати» став першим голлівудським блокбастером, що зібрав 100 мільйонів доларів на міжнародному ринку, не беручи до уваги китайський кіноринок. Згідно з Deadline, фільм має заробити приблизно 113 мільйонів доларів у перші вихідні в міжнародному прокаті.

Попередні фільми франшизи «007: Координати „Скайфолл“» і «007: Спектр» дебютували на міжнародному ринку зі 109 мільйонами та 124 мільйонами доларів відповідно, але це були часи до пандемії, що дуже змінила кінобізнес. «Не час помирати» дебютує в США й Канаді 8 жовтня і в Китаї 29 жовтня, після чого касові збори стрічки неабияк зростуть.

Кинопремьера · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне