Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 легендарних цитат Рейчел Грін із серіалу «Друзі»

11 лютого 2022

Сьогодні свій день народження святкує Дженіфер Еністон, яку ми завжди сприйматимемо як Рейчел Грін із серіалу «Друзі». Упевнені, ви б хотіли жити разом з подругою, яка завжди позичає свої модні речі й залишає позначки на журнальних сторінках, які вам точно сподобаються. Так, можливо, Рейчел взагалі не вміє готувати, але вона завжди підтримає і зрозуміє, за винятком тих випадків — коли ви взяли перерву.

Послухай, це наче всі мені все життя казали: ти черевик, ти черевик, ти черевик! А сьогодні я зупинилася й подумала, а що коли я не хочу бути черевиком, а що як я хочу бути... сумочкою або капелюхом. Ні, не треба купувати мені капелюха, я кажу, що я капелюх! Це метафора, тату! Може, це моє рішення, може, мені не потрібні твої гроші... Зачекай, я сказала «може»!

Коли я побачила, як він виходить з літака разом з нею, то подумала, що я на дні. А сьогодні, це ніби ось тут дно, потім п’ятнадцять метрів лайна, а вже знизу я.


Рейчел: Россе, будь ласка, вислухай мене! Ти набагато кращий за Паоло, ти про мене піклуєшся, ти мене любиш, ти мене веселиш!

Росс: Якщо я тебе веселю, є ідея — запроси Паоло до себе в ліжко, а я в кутку розповідатиму анекдоти.

Рейчел: — Здається, ми не знайомі? Я Рейчел Грін, живу із сестрою колишнього чоловіка Керол.

Лікар: — Радий познайомитися, я доктор Францблау, акушер співмешканки брата колишньої дружини.

Рейчел: Я Моніка! І я мию туалет 17 разів на день, навіть якщо там хтось сидить!

Моніка: Я Рейчел! Подивіться, ця кофта не надто облягає, треба її випрати, щоб сіла! Ах, я люблю Росса... Ненавиджу Росса! Люблю Росса! Ненавиджу Росса! Люблю Росса! Ненавиджу Росса! Ах, я не маю хлопця. Піду на вулицю й пересплю з першим-ліпшим! Ось твоя остання коробка. На ній треба написати «Про що я тільки думала».

Рейчел: Я саме хотіла написати це на лобі в Чендлера!

Моніка: Ви вірите в спорідненість душ?

Рейчел: Я вірю. Вважаю, що в кожного є ідеальна пара. І знаєте, як її знаходять? Перестають шукати. Тому я перестала шукати Рассела Кроу. Він сам мене знайде.

Рейчел: Це чистокровна виставкова кішка-сфінкс. Вона дорого коштувала, але я сторгувалася.

Росс: Справді? За скільки?

Рейчел: — 1000$.

Росс: — За кішку?!

Рейчел:  — У моєї бабусі була така ж кішка, я її обожнювала, вона сиділа в мене на колінах, мурчала цілими днями, я прив’язувала до шнурка бантик, а вона за ним бігала.

Росс: Безплатні кішки теж так роблять.

Рейчел: Скажи, Фібі, а що б ти хотіла на день народження?

Фібі: Я хочу, щоб моя мама ожила і відзначила його зі мною.

Рейчел: Добре, я сформулюю по-іншому — що б ти хотіла з косметики?

Рейчел: Є два способи змусити замовкнути чоловіка. І один з них — це секс.

— А другий який?

Рейчел: Не знаю. Я ніколи ним не користувалася.

Я люблю великі дупи і я не брехатиму про це. 

Дженнифер Энистон ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне