RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Канни 2020: став відомий список відібраних фільмів

04 червня 2020

12 травня мав відбутися 73-й Міжнародний Каннський кінофестиваль, але через пандемію коронавірусу організатори заходу вирішили скасувати кіноперегляд цього року. Проте відбірковий комітет не припинив свою роботу — було розглянуто 2 067 фільмів, з яких відібрали 56 картин. Третього червня ввечері президент Каннського кінофестивалю П’єр Лескюр разом з директором Тьєррі Фремо оголосили їхній список у порожньому кінозалі Палацу фестивалів.

Телеведучий Лоран Вейль, директор Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо й президент Каннського кінофестивалю П'єр Лескюр на презентації офіційного відбору 73-го Каннського кінофестивалю в UGC Normandie, 3 червня 2020 року, Париж, Франція

Програму Каннського кінофестивалю 2020 року було вирішено не ділити на звичні секції, а головною метою відбору учасників стало бажання привернути увагу до фільмів, багато з яких першими вийдуть у прокат, коли відкриються кінотеатри після карантину. Фільми, що потрапили до програми, відзначать знаком «Вибір Каннського кінофестивалю» і зарахують до осінніх і зимових кінооглядів. Картини, що не потраплять на інші кіноогляди, автоматично ввійдуть до списку учасників Каннського фестивалю у 2021 році. З 56 фільмів, які було відібрано для Канн, 15 є дебютними. Також до програми увійшли 16 фільмів, які зняли жінки. Крім того, цього року було відібрано 21 французький фільм.

Бред Пітт і Леонардо ді Капріо, Каннський кінофестиваль 2019

До програми увійшли такі фільми, як «Французький диспетчер» Веса Андерсона, «Літо 85-го» Франсуа Озона, «Маленька сокира» Стіва Макквіна, «Справжні матері» Наомі Кавасе, «Аммоніти» Френсіса Лі, «Душа» Піта Доктера, «Ще по одній» Томаса Вінтерберга, «Останні слова »Джонатана Носсітера, «Рай: до щасливої землі» Іма Сан Су, «Ми будемо забутими» Фернандо Труеба. Повний список фільмів можна знайти на сайті кінофестивалю.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне