Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Дев'ять із половиною тижнів» у 10 світлинах

05 лютого 2022
Еротична драма Едріана Лайна «Дев'ять із половиною тижнів» вийшла на великі екрани в день усіх закоханих у 1986 році. Тоді ця чуттєва картина, знята за книгою Елізабет Макнейл, спричинила фурор — головні герої фільму Джон Грей і Елізабет Макгроу, яких зіграли Міккі Рурк і Кім Бейсінгер — підкорили глядачів своєю пристрасною грою. Приглушене світло, великі плани облич, чуттєві діалоги і, звісно, ​​неймовірно красиві еротичні сцени — нікого не могли залишити байдужим. Ми пропонуємо вам подивитися 10 кадрів із фільму, щоб обов'язково надихнутися й переглянути всю картину.

Вічного кохання не буває. Буває вдале поєднання звичок. Буває добре у ліжку. Буває відчуття затишку від того, що ти не одна. Буває надійність. Ось, власне, і все, чого цілком достатньо для щастя.

— Я приберу зі столу.

— Ти не мусиш прибирати зі столу. Не треба цього робити. Я сам усе приберу. Я купуватиму продукти, готуватиму, годуватиму тебе, одягатиму, і роздягатиму, купатиму, дбатиму про тебе. Ти можеш зустрічатися з друзями вдень, але ти мені потрібна вночі.

Знаєш, я хочу, щоб ти знала. В мене було багато жінок. І дівчат. Але з жодною з них я не відчував такого. Навіть коли я просто тримаю тебе у своїх обіймах, я це відчуваю.

— Як ти дізнався? Як ти здогадався, що я погоджуся бути з тобою?

— У тобі я побачив себе.

Знаєш, я не можу зрозуміти цього хлопця. Іноді це просто. Ти розумієш це за його краваткою або за книгами, які він читає або не читає. І ти знаєш, знаєш, що це скінчиться. І ти просто залишаєш усе як є і чекаєш. І нічого, можна жити. А з цим хлопцем...

— Ти дозволиш мені зав'язати тобі очі?

— А що, як я не дозволю?

— Тоді я піду.

— Залишся.

– У тебе багато телевізорів.

– Мій дядько помер під час перегляду телевізора. Він любив спортивні передачі. Дивився всі підряд. Він мав три телевізори і радіо. Він перебігав із кімнати до кімнати, щоб нічого не пропустити. Він помер від серцевого нападу під час 76-х Олімпійських Ігор. Можливо, на мене чекає те ж саме.

– Чому ти поклав подарунок на стіл?

– Я люблю спостерігати за твоєю ходою і рухами.

– Мені подобається Волл-Стріт.

– Справді? Чому? 

– Сама не знаю. Мені подобаються сірі фланелеві костюми, блискуче взуття. Іноді я уявляю себе на місці всіх цих чоловіків. Іноді.

Ти знав, що все скінчиться, як тільки один із нас скаже «досить». Але ти мовчав. Я занадто довго чекала.

кино ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне