RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дакота Джонсон зіграє в екранізації Джейн Остін

21 квітня 2021

Чи потрібна світу ще одна адаптація Джейн Остін? Безсумнівно, так. Вже цього літа Netflix почнуть роботу над екранізацією останнього роману Джейн Остін «Переконання». У головній ролі — зірка фільмів «50 відтінків сірого» і «Великий сплеск» Дакота Джонсон. У режисерському кріслі — одна з найяскравіших театральних режисерів у Великій Британії Керрі Кракнелл, яка працювала над постановами в театрах Royal Court і Young Vic. Фільм «Переконання» стане її дебютом у кіно.

Як заявляють Netflix, фільм повторюватиме сюжетну лінію роману, але міститиме «сучасний, дотепний підхід» до останньої книги Остін. «Переконання» — невеликий «побутовий роман, опублікований у 1916 році. Головна героїня роману Енн Елліот — розумна, незалежна й смілива. Разом зі своєю снобістською й пихатою сім’єю вона опиняється на межі банкрутства. У цей час Фредерік Вентворт — якому вона колись відмовила в шлюбі, бо її родина побоювалася, що вона житиме в злиднях — знову вривається в її життя. І тепер Енн має вирішити, чи може залишити минуле позаду й прислухатися до свого серця, коли життя дарує їй другий шанс».

Показово, що цей фільм насправді є однією з двох гучних адаптацій роману Джейн Остін цього року. Режисерка Махалія Бело також підписала контракт на екранізацію історії Енн Елліот — із Сарою Снук із серіалу «Спадщина» і Джоелом Фраєм із серіалу «Гра престолів» у головних ролях. Ну, а для Дакоти Джонсон це перша роль в екранізації Джейн Остін, так що чекаємо її дебюту із зацікавленням.

Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне