Що відомо про третій сезон "Оповіді служниці"

05 травня 2019

5 червня виходить третій сезон "Оповіді служниці" – чудовий серіал, який змусив весь світ полюбити антиутопії. За місяць до прем'єри Vogue.ua зібрав все, що відомо про новий сезон.
 

Сюжет

На цей момент Hulu встиг представити два трейлери, завдяки яким можна припустити сюжет. Перший – більш атмосферний і нагадує чи то політичну сатиру, то чи міні-екранізацію однієї з антиутопій Джорджа Оруелла: чийсь голос за кадром закликає Америку прокинутися, а служниці в червоних шатах нагадують армію, яка готується до бою. Другий трейлер чіткіший: ми розуміємо, що у третьому сезоні Джун готує повстання, а її помічниками в цій нелегкій справі стануть батько її новонародженої доньки Нік і колишня "господиня" Серена. Трейлер занурює глядача в дуже тривожний стан: Джун у виконанні Елізабет Мосс повертається в Гілеад, щоб очолити протестний рух, і передчуття якогось вибуху буквально фізично відчувається у двохвилинному відео. В інтерв'ю творці кажуть, що зосередилися не на зовнішніх подіях – їм дорікали за надмірну кривавість другого сезону, а на внутрішніх трансформаціях героїв, які готуються до революції.

Скільки серій нас чекає

На відміну від "Гри престолів", новий сезон буде довгим – нас чекає цілих 13 серій. Серіал знімали в Торонто, а також у Вашингтоні. Зважаючи на масштабні сцени, зняті біля монумента Вашингтона близько півроку тому, в третьому сезоні налаштовані серйозно служниці рушать до столиці.

Хто буде в центрі сюжету

Джун і ще раз Джун. "Вона готова повстати. Вона готова використати шанс, який дає їй життя, і застосувати весь досвід і всі можливості, що набула за останні три роки в Гілеаді. Джун тепер дуже небезпечна", – сказав шоураннер Брюс Міллер в одному з інтерв'ю. І це інтригує. 

Актори

Серена, роль якої виконує Івонн Страховскі, схоже, що стане однією з ключових персонажів і допоможе повстанню Джун. Повернеться Джозеф Файнс у ролі командора Вотерфорда. Також у новому сезоні ми побачимо Макса Мінгелла в ролі відданого Джун Ніка, а також подругу Джун, Емілі (Алексіс Бледел). Тітка Лідія, що вижила, одна з найбільш неоднозначних персонажів серіалу, за словами продюсера Брюса Міллера дуже змінилася після того, що з нею зробила Емілі. З'являться в новому сезоні і два нові актори: Крістофер Мелоні ("Закон і порядок") і Елізабет Різер ("Привиди будинку на пагорбі"). Мелоні зіграє впливового командувача Вінслоу, який подружиться з Вотерфордом у важливій поїздці, а Ризер – його дружину, яка стане подругою Серени.

Який стосунок до третього сезону має Маргарет Етвуд

Як відомо, "Оповідь служниці" – екранізація антиутопії канадської письменниці і чотири рази фіналістки престижної Букерівської премії, Маргарет Етвуд. Але у книжки Етвуд тільки одна частина, а серіал вже розвернувся на три. Творець серіалу Брюс Міллер запевняє глядачів, що серіал досі знімають виключно за книжкою Етвуд. Різниця лише в тому, що на деяких подіях серіал зосереджується більше і розтягує їх в часі, на відміну від книжки. Тим часом відомо, що Маргарет Етвуд написала другу частину роману, який буде опублікований вже цієї осені.

сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне