RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Барак і Мішель Обами знімуть серіал про моду для Netflix

02 травня 2019

Барак і Мішель Обами оголосили про своє партнерство з стрімінговою платформою Netflix. Виробнича компанія впливової пари, Higher Ground Productions буде займатися різними проектами: від екранізації біографії Фредеріка Дугласа, що отримала Пулітцерівську премію, до зйомок драматичного серіалу, основаного на колонці The New York Times – Overlooked, яка описує життя видатних американців.

Барак і Мішель Обами

Однак, їх найбільш помітним проектом може бути Bloom – описаний як драма, події якої відбуваються в центрі індустрії моди в післявоєнному Мангеттені. Серія буде присвячена «бар'єрам, з якими стикалися жінки і люди кольору в епоху, яка була сповнена перешкод, але і відзначилася величезним прогресом». Лауреат премії «Оскар» Келлі Гоурі зараз пише сценарій, оснований на ідеї, яку вона розробила з режисером Клементом Вірго і романісткою Джуліаною Майо.

Барак і Мішель Обами

Це гідний дебют для сім'ї Обами, яка запустила Higher Ground Productions, щоб сприяти різноманітності історій на екрані. Хоча жоден з проектів ще не має точних дат релізу, ймовірно більшість з них будуть представлені протягом наступних двох років, а в найближчі місяці з'являться додаткові відомості. Барак Обама прокоментував новини: «Торканням до питань раси і класу, демократії та громадянських прав і багато чого іншого, ми віримо, що кожен з проектів не просто розважатиме, а й просвітлюватиме, пов'язуватиме і надихатиме всіх нас».

Мишель Обама · сериалы · сериал · Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне