5 фільмів з Бредом Піттом, про які ви не знали

18 грудня 2017

54 роки 18 грудня виповнюється одному з найпопулярніших акторів світу - Бреду Пітту. 30-тирічна кар'єра, більше шістдесяти фільмів, "Золотий Глобус", "Оскар", зйомки у найкращих режисерів, власна продюсерська компанія - Бред Пітт добре знає, що таке успіх. У день народження актора Vogue.ua згадав про п'ять фільмів, в яких Пітт знімався, коли ще не був знаменитим в усьому світі.​

Бред Пітт в 1987
"Тут протікає ріка"
"Тут протікає ріка"

У 1992 році Пітт тільки-тільки почав свою кар'єру: він п'ять років знімався в епізодичних ролях, і до того моменту зіграв всього одну головну роль - в "Тельмі та Луїзі". Після цього фільму в свою нову роботу його запросив знаменитий режисер Роберт Редфорд. "Тут протікає ріка" - історія про двох братів, які живуть в сім'ї священика на початку 20 століття. Вони дорослішають, мужніють - і потрапляють в пригоди. Пітт зіграв одного з братів, і після зйомок говорив, що роль далася йому непросто, тому що він ніяковів працювати в такій сильній і прославленій команді, і з таким сильним режисером, як Роберт Редфорд.

"Інтерв'ю з вампіром: Хроніка життя вампіра"
"Інтерв'ю з вампіром: Хроніка життя вампіра"

Певною мірою переломним став для Пітта фільм "Інтерв'ю з вампіром: Хроніка життя вампіра" 1994 року. Екранізація популярних романів письменниці Енн Райс, де Пітт зіграв вампіра Луї, принесла акторові справжню славу. Фільм був номінований на "Оскар" і BAFTA, а Пітт отримав дві премії MTV Movie Awards, що моментально зробило його улюбленцем молодіжної аудиторії.

"Сім"
"Сім"

З Девідом Фінчером, який відіграв особливу роль в його кар'єрі, Пітт познайомився в 1995 році. "Сім" - один з найуспішніших фільмів 1990-х років: неонуарний трилер, в якому двоє детективів розслідують вбивства, пов'язані з сімома смертними гріхами. Детективів-напарників зіграли Бред Пітт і Морган Фрімен, а компанію їм на знімальному майданчику склали Кевін Спейсі і Гвінет Пелтроу. Бред Пітт назвав цей фільм великим, і зізнався, що зйомки у Фінчера стали для нього найкращою акторською школою.

"Власність диявола"
"Власність диявола"

Чимало зусиль довелося докласти Бреду Пітту для ролі у фільмі "Власність диявола" в 1997 році. Фільм розповідає про Громадянську війну в Північній Ірландії, а Пітт грає одного з очільників цієї війни. Для ролі йому довелося вивчити ірландську мову і набути специфічного місцевого акценту, а також освоїти техніку вуличних боїв.

"Сім років у Тибеті"
 
"Сім років у Тибеті"

Складні завдання актора ніколи не лякали. Так, напередодні зйомок у фільмі "Сім років в Тибеті" Пітт півроку займався альпінізмом в Альпах і в рідній Каліфорнії. Стрічка розповідає про Генріха Харрера, знаменитого австрійського альпініста, і його пригоди в Гімалаях в роки Другої світової війни. Цікаво, що під час зйомок в Гімалаях Бред Пітт так перейнявся місцевою культурою і традиціями, що почав практикувати буддизм, щоправда, ніколи цього не афішує.

Читайте також:

Що потрібно знати про фільми-номінанти на "Золотий Глобус-2018"

Чудова шістка: які серіали дивитися цієї зими

знаменитости · Брэд Питт ·

Ще в розділі Кіно

Популярне