5 фільмів з Алісією Вікандер, які варто подивитися

03 жовтня 2018

3 жовтня 30 років виповнюється шведці Алісії Вікандер, яку називають однією з найталановитіших актрис молодого покоління. Перший міжнародний успіх до неї прийшов 2012 року, коли вона зіграла роль Кітті в екранізації "Анни Кареніної" Джо Райта – це була її перша англомовна роль. Потім в її кар'єрі додалися фантастична драма Ex Machina і робота з режисером Гаєм Річі в "Агентах А.Н.К.Л".

Алісія Вікандер

Є вже у амбітної Вікандер і один "Оскар" – за роль другого плану у фільмі "Дівчина з Данії", а також статус нової Лари Крофт – вона замінила в цій ролі саму Анджеліну Джолі. Любить Алісію Вікандер і модний світ. З 2015 року вона є обличчям Louis Vuitton. А Vogue.ua згадує 5 фільмів з іменинницею, які буде приємно переглянути осіннім вечором.

Дівчина з Данії

"Дівчину з Данії" можна сміливо назвати головним фільмом в кар'єрі Алісії Вікандер, адже саме він приніс 27-річній актрисі премію "Оскар". Стрічка розповідає реальну історію першого в світі транссгендера, датського художника Ейнара Вегенара, а шведці дісталася роль його дружини.

Кадр з фільму "Дівчина з Данії"

"Дівчина з Данії" - не тільки драматична історія про те, як людина знаходить сміливість бути собою, але ще і красива костюмна драма, яка детально відтворює моду золотих 1920-х, а Вікандер тут сповна продемонструвала свій драматичний талант.

Кадр з фільму "Дівчина з Данії"
Королівський роман

Алісія Вікандер однією зі своїх головних якостей називає дисциплінованість, адже все дитинство вона провела біля балетного станка і навіть закінчила Королівську балетну школу. Саме це і допомогло їй отримати роль в історичній мелодрамі "Королівський роман", що вийшла на екрани 2012 року. Вікандер зіграла тут роль юної королеви Кароліни Матильди Великобританської, заради якої актрисі довелося вивчити данську мову.

Кадр з фільму "Королівський роман"
Світло в океані

Романтична драма "Світло в океані" стала особливою в житті Алісії Вікандер - саме тут у неї зав'язався роман з партнером по фільму Майклом Фассбендером, який через деякий час став її чоловіком. "Світло в океані" - це красива історія кохання, в якій є місце таємницям, нестерпній болі і вірі в світле майбутнє.

Кадр з фільму "Світло в океані"

Кадр з фільму "Світло в океані"

П'ята влада

Є в фільмографії Алісії Вікандер і фільми про сучасних реальних героїв. 2013-го вона знялася в гостросюжетному трилері "П'ята влада" про засновника проекту WikiLeaks Джуліанна Ассанжа. Компанію на знімальному майданчику їй склали Бенедикт Камбербетч і Даніель Брюль.

Кадр з фільму "П'ята влада"
Tomb Raider: Лара Крофт

Не можна не сказати і про роль Лари Крофт, яка знову продемонструвала силу характеру шведської акторки. Підготовка до неї зайняла у Вікандер півроку, адже для ролі розкрадачки гробниць їй потрібно було набрати 6 кілограм м'язової маси, а також навчитися стріляти з лука, лазити по скелях і освоїти східні єдиноборства.

Кадр з фільму "Tomb Raider: Лара Крофт"

Саме цей фільм відкрив і нову главу в кар'єрі Вікандер і зробив її обличчя впізнаваним серед більш широкого кола глядачів, особливо молодого покоління, адже з моменту виходу попередньої "Лари Крофт" вже минуло цілих 15 років.

Кадр з фільму "Tomb Raider: Лара Крофт"

Алисия Викандер ·

Ще в розділі Кіно

Популярне