5 фільмів Джулії Робертс, про які Ви не знали

28 жовтня 2017

Джулія Робертс, найчарівніша актриса Голлівуду, святкує 50-тирічний ювілей. Про «Красуню»  та «Ерін Брокович» пам’ятають усі – Vogue.ua тим часом віднайшов п’ять фільмів актриси, про які рідко говорять.

"Містична піца", 1988

Одна з перших ролей Джулії Робертс. Дівчині було 20 років, і вона тільки-тільки переїхала з рідного штату Джорджія до Нью-Йорка, щоб спробувати свої сили у кіно. Потрапити на знімальний майданчик їй допоміг брат Ерік – доволі успішний на той час актор. «Містична піца» - романтична комедія про трьох юних дівчат – офіціанток у кафе, які мріють про велике та чисте кохання. Для ролі однієї з дівчат Джулія Робертс перефарбувала своє русе волосся у темно-рудий колір, що пізніше стало її візитівкою.

"Досьє Пелікан", 1993

У 1993 році в прокат вийшов фільм «Досьє Пелікан», у якому Робертс знімалася вже після популярної «Красуні», тобто будучи абсолютною зіркою. Це екранізація юридичного роману популярного письменника Джона Грішема – очевидно, саме серйозний сюжет зацікавив Джулію Робертс. У «Досьє Пелікан» вона зіграла талановиту студентку юрфаку Дарбі, яка досліджує в архівах факти про вбивство двох сусідів Верховного суду – і ненароком розкриває серйозну справу державного рівня. Мабуть, «Досьє Пелікан» - найбільш політичний фільм Джулії Робертс, яка найчастіше знімається в кіно про важку долю жінок.

"Мері Райлі"

У середині 1990-х кар’єра актриси стрімко розвивалася – і особисте життя також. Згідно з чутками, Робертс крутила романи з Меттью Перрі, Кіфером Сазерлендом, Ліамом Нісоном. В інтерв’ю актриса зізнавалася, що мінливе особисте життя вводило її в депресію, і тому в ті роки вона найчастіше обирала не надто веселі сценарії. Так, у 1996 році актриса знялася у драмі «Мері Райлі» - трилері Стівена Фрірза за мотивами повісті «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом». Джулія Робертс зіграла головну роль – служниці Мері, яка раптово дізнається, що доктор Джекіл та містер Хайд – це одна й та ж людина.

"Війна Чарлі Вілсона", 2007

Том Хенкс та Філіп Гоффман – чудова компанія була у Джулії Робертс у фільмі «Війна Чарлі Вілсона». Це ще одне політичне кіно в біографії актриси: історія американського конгресмена Чарльза Вілсона, який під час війни в Афганістані постачав зброю афганському супротиву. Роберт зіграла дуже яскраву героїню – аристократку та політичну активістку.

"Звичайне серце", 2014

У 2014 році на каналі HBO відбулася прем’єра фільму «Звичайне серце» з ідеальним акторським складом – Джулія Робертс, Марк Руфалло, Метт Бомер, Джим Парсонс. Дії у фільмі проходять у 1980-і: декілька активістів Нью-Йорка намагаються привернути увагу влади та жителів до проблеми СНІДу, який тільки зароджується. Всі актори, які виконують головні ролі, були номіновані на «Еммі».

"Звичайне сердце"

Читайте також:

5 неизвестных ролей Марион Котийяр

знаменитости · Джулия Робертс ·

Ще в розділі Кіно

Популярне